Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 11:28
 
Ünlülerden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımları
OYUNCULAR Haberi
Ünlülerden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımları

 

NURGÜL YEŞİLÇAY

 

Evde bayrakları bulamadım!Dağınığız biraz bu aralar! Ben de kendim yapıyım dedim! Çok da güzel oldu!Hiç bir milli bayram bayrağımızı asmadan geçmemeli bence!

 

ACUN ILICALI

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

 

GÜLBEN ERGEN

 

Binlerce yürek, hep birlikte kutlayacağımız nice gurur dolu, coşkulu bayramlara

GÖZDE ÇIĞACI

DEMET AKALIN 

 

IŞIN KARACA

 

Gençliğini yaşayamamış bir neslin bize kanıyla, canıyla bıraktığı mirası, sahip olduğumuz her şeyin temelinin atıldığı bu anlamlı günü bir bayram havasında kutlamamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına saygı ve rahmetle anıyoruz...

 

TÜRKAN ŞORAY

 

'19 Mayıs' günü Kurtuluş Harekatının başlangıcı olan 19 Mayıs 1919’dan itibaren, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, gençlere bayram olarak armağanıdır. Ulu önderimiz; ümidini ,umudunu , hayallerini ve Türkiye Cumhuriyetini gençlere emanet etmiştir.Geleceğimiz olan gençlerimiz, bu emanete sonsuza kadar, sahip çıkacaklardır.“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı”mız hepimize kutlu olsun.

 

ESER YENENLER

 

Yolun yolumuz,ışığın ışığımız ..Gazi Mustafa Kemal Ataturk’ün izinde nice bayramlara..19 Mayıs Atatürk’ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

 

HAKAN ALTUN

 

“Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.”Mustafa Kemal Atatürk19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

 

CELİL NALÇAKAN

 

Bayramımız Kutlu Olsun!

 

GÜLSE BİRSEL

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun

 

PASCAL NOUMA

 

Saygıyla...

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ünlülerden, 19, Mayıs, Atatürk'ü, Anma,, Gençlik, ve, Spor, Bayramı, paylaşımları,
Yorumlar
Haber Yazılımı