Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 12:29
 
Tüm Kadınlardan Özür Dilerim
ARŞİV Haberi
Tüm Kadınlardan Özür Dilerim

Son Dakika! Sevgilisi Sıla'yı Döven Ahmet Kural: Tüm Kadınlardan Özür Dilerim Son dakika! Şarkıcı sevgilisi Sıla'yı darp ettiği iddialarıyla Türkiye'nin gündemine oturan Ahmet Kural "Tüm kadınlardan özür dilerim" dedi.

Sevgilisi SIla'yı darp ettiği iddiasıyla gündemde olan Ahmet Kural, Twitter hesabından açıklama yaptı. Kural, açıklamasında bütün kadınlardan özür diledi.

"BAŞTA SILA OLMAK ÜZERE TÜM KADILARDAN ÖZÜR DİLERİM"

İşte Ahmet Kural'ın açıklaması: Ne olursa olsun, böyle bir olayın bir tarafı olduğum için, başta Sıla olmak üzere tüm kadınlardan özür diliyorum. O gece, benimle paylaştığı şeyleri itidalli bir şekilde karşılayabilmeliydim. Herkesin ayıbı kendine diye düşünmeliydim.

Kadına şiddet konusundaki toplumda oluşan hassasiyeti, saygı ile karşılıyorum. Bu olaydan ben de birçok dert çıkardım. Hayatımın bundan sonrasında da çıkardığım bu derslerin gereğini yerine getirmek için çalışacağım. Bu yüzden ilk etapta bu gereklere odaklanacağım.

Türkiye'ye örnek gösterilen bir aşkın parçası iken, bu aşkın aktörleri, bu şekilde gündeme geldik. Bu ilişkiye ve Sıla'ya karşı saygımdan, bizi sevenlerin bu ilişkiye verdiği değere hürmetimden, olayın detaylarını resmi makamlar dışında paylaşmayacağım.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Tüm, Kadınlardan, Özür, Dilerim,
Yorumlar
Haber Yazılımı