Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 12:27
 
Trakya'nın İlk Oyunculuk ve Film Ajansı Tekirdağ'da Açıldı
2001 Yılından beri medya dünyasında yer alan yüzlerce diziye oyuncu danışmanlığı yapan,sosyal projelerde belgeseller çeken Cinemascope Ajans Yeni Şubesini Trakyanın tek büyük Sahil ve Doğa Şehri Trakyanın kalbi Tekirdağ'da Açtı.
GÜNDEM Haberi
Trakya'nın İlk Oyunculuk ve Film Ajansı Tekirdağ'da Açıldı

2001 Yılından beri medya dünyasında yer alan yüzlerce diziye oyuncu danışmanlığı yapan,sosyal projelerde belgeseller çeken Cinemascope Ajans Yeni Şubesini Trakyanın tek büyük Sahil ve Doğa Şehri Trakyanın kalbi Tekirdağ'da Açtı.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

Yıllardır medya dünyasını yüzlerce oyuncu, bir çok fenomen dizi ve film dünyasına imzasını atmış oyuncular kazandırmış Cinemascope Film Ajans olarak Tekirdağ'da Oyuncu adaylarına kapılarını açmıştır.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

 

 

Tekirdağ'ı Film şehri yapma amacıyla yola çıkan İstanbul'a 130 km uzaklıkta olan Tekirdağ'ı Türkiye ve Yüz ülkeye tanıtmak için dizi filmlerin Tekirdağ'da çekilmesine ön ayak olma amacını taşımaktadır.

Görüntünün olası içeriği: masa ve iç mekan

Bunun ilk adımını 20 Temmuzda ilk sinema filmini çekmiştir.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Tekirdağ’da yaşanan aşkın sinemaya aktarıldığı filmde Arda Eroğlu yapımcılığı üstlendiği filmde yönetmenliğini ise genç yaşına rağmen Türkiye’nin usta kadın yönetmenleri arasında yer alan, yazıp yönettiği birçok filmle gündem yaratan Banu Kaptanoğulları üstlenirken,Görüntü Yönetmenliğini ise Cüneyt Kadri Çakar yapıyor. 40’a yakın sinema ve tiyatro dizisinde yer alan genç yetenekler boy göstermiştir.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar

Başrollerini Bülent Çetinaslan ve Merve Altınkaya’nın oynadığı “Seninle Güzel” isimli sinema filminin kadrosunda Seda Kement, Ali Kemal Aydın, Sevda Dalgıç,  Ayhan Işık, Fatih Küçük,  Ata onur Öztürk, Tolga Öz, Gaye Yılmaz,  Osman Çengel, Arda Eroğlu,  Seda Aktuğlu,  İpek Yükçü,ve Duayen oyuncu Kayhan Yıldızoğlu'da dahil olmuştur.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Fatih Küçük ve Tekin Şahin dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve açık hava

Hali hazırda 2 sinema filmi ve 1 dizi filmin Tekirdağ'da çekilmesei için hazırlıkların yapıldığı Tekirdağ'da Cinemascope Ajans Tekirdağ'ı Dünyaya tanıtma amacıyla yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar

 

Önce Tekirdağ daha sonra Trakya'nın dünya da yükselmeseni sağlamak için Cinemascope AjansTekirdağ'da yaşayan oyuncu adayları için başvurularını kabul etmektedir.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Tekin Şahin dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Türkiyenin en büyük ve Trakya'nın kalbi Tekirdağ'da uluslar arası film festivali yapmak hedefleri arasındadır.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Tekin Şahin dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

 

Tekirdağ'da Belediye İş Merkezinde Şubesini açan Cinemascope Ajans İstanbul ve Tekirdağ'ı Biraraya getirip dizi ve film dünyasının kapılarını Tekirdağ ve Trakya'da yaşamını sürdüren tv severlere bu yolu açmıştır.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Tekin Şahin dahil, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve gece

 

 

Cinemascope Ajans

Belediye İş Merkezi No.22/28 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Tel. 0 552 589 45 59

Facebook/ cinemascopeajans

İnstagram/ cinemascopeajans

Başvuru için telefon yada

www.cinemascopeajans.com 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Trakya'nın, İlk, Oyunculuk, ve, Film, Ajansı, Tekirdağ'da, Açıldı,
-
Yorumlar
Haber Yazılımı