Haber Detayı
10 Ekim 2018 - Çarşamba 16:21
 
Kaldıkları Otelde Aşırı Gürültü Yaptıkları Gerekçesiyle Şikayet Edildiler
ARŞİV Haberi
Kaldıkları Otelde Aşırı Gürültü Yaptıkları Gerekçesiyle Şikayet Edildiler

Bomba İddia! Sırp Şarkıcı Emina Jahoviç ve Sadettin Saran, Kaldıkları Otelde Aşırı Gürültü Yaptıkları Gerekçesiyle Şikayet Edildi Mustafa Sandal'ın boşandığı eşi Emina Jahoviç ve aşk yaşadığı konuşulan iş adamı Saadettin Saran'ın, taş ev yaptırmak için gittiği Çanakkale'de kaldıkları bir otel odasında fazla gürültü çıkardıkları gerekçesiyle şikayet edildiği iddia edildi.

Popçu Mustafa Sandal'la boşandıktan sonra adı, iş adamı Saadettin Saran'la aşk dedikodularına karışan Sırp şarkıcı Emina Jahoviç hakkında bir bomba iddia daha ortaya atıldı. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının ihbar hattına gelen bilgiye göre; Emina Jahoviç ve Saadettin Saran'ın taş ev yaptırmak için gittiği Çanakkale'de kaldıkları bir otel odasında fazla gürültü yaptıkları için şikayet edildikleri iddia edildi.

AŞK İDDİALARI KARŞISINDA SESSİZ KALMIŞLARDI

Sırp şarkıcı Emina Jahovic'in Mustafa Sandal'la yollarını ayırdıktan sonra iş insanı Saadettin Saran'la aşk yaşamaya başladığı ileri sürülmüştü. İki taraf da aşk dedikoduları karşısında sessizliğini korurken bugün Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında, Emina Jahovic - Saadettin Saran ilişkisine dair bomba bir iddia daha gündeme geldi.

YAN ODADAKİ MÜŞTERİ GÜRÜLTÜDEN RAHATSIZ OLDU

Söylemezsem Olmaz programında ortaya atılan iddiaya göre; Emina Jahovic ve Saadettin Saran, Çanakkale Asos'ta kaldıkları bir otel odasında fazla gürültü yaptıkları için şikayet edildi. İddiaların sahibi ise çiftin yan odasında kalan başka bir müşteri gösterildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Kaldıkları, Otelde, Aşırı, Gürültü, Yaptıkları, Gerekçesiyle, Şikayet, Edildiler,
-
Yorumlar
Haber Yazılımı