Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 15:21
 
Hilal Altınbilek'ten Yatak Sahnesi İtirafı: Çok Etkilenip Tedirgin Oldum
ARŞİV Haberi
Hilal Altınbilek'ten Yatak Sahnesi İtirafı: Çok Etkilenip Tedirgin Oldum

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek, rol gereği Engin Akyürek'le seviştiği sahnelerle çok konuşulmuştu. Oyuncu, o sahnelerle ilgili itirafta bulunarak, "Çok etkilenip tedirgin oldum. Beni en zorlayan sahneydi." dedi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha karakterine can veren Hilal Altınbilek, rol gereği Engin Akyürek'le seviştiği sahnelerle çok konuşulmuştu.Oyuncu, o sahnelerle ilgili itirafta bulunarak, "Sanırım Demir'le sevişme sahnesi beni en zorlayan sahneydi." dedi.

"ÇOK ETKİLENİP TEDİRGİN OLDUM"

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altunbilek sevişme sahneleriyle ilgili samimi bir itirafta bulundu. Hilal Altınbilek dizide olay olan ve kendisini en çok zorlayan sahneye dair şunları söyledi: ''Sanırım Demir'le sevişme sahnesi beni en zorlayan sahneydi. Birini seviyorsun ama başkasıyla birlikte oluyorsun. Çok etkilenip tedirgin oldum. Yönetmenimiz ve yapım şirketiyle konuştum, beni o sahne hakkında çok rahatlattılar'' Güzel oyuncu hakkındaki estetik iddiaları için de şunları söyledi: "Sadece dişlerimi yaptırdım. Dişlerimin eskiden geride olması, şimdi hafif öne doğru gelmesi bütün çene ve ağız yapımı değiştirdi."

   
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Hilal, Altınbilek'ten, Yatak, Sahnesi, İtirafı:, Çok, Etkilenip, Tedirgin, Oldum,
-
Yorumlar
Haber Yazılımı