İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ATA DEMİRER
ATA DEMİRER
AHMET MÜMTAZ TAYLAN
AHMET MÜMTAZ TAYLAN
Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 19:12
 
Güçlü kadınlar için kamera karşısına geçti
Oyuncu Berrak Tüzünataç katıldığı bir programda evinde çıplak gezdiği ve perdeleri hiç kapatmadığı için komşularının rahatsız olduğu yönünde çıkan iddialara yanıt verd
OYUNCULAR Haberi
Güçlü kadınlar için kamera karşısına geçti

Program sunucusunun sorularını tüm samimiyetiyle cevaplayan Berrak Tüzünataç, ‘Hakkında çıkan en garip haber neydi?’ sorusuna verdiği yanıtla herkesi güldürdü. Bir dönem evinde çıplak gezdiği ve perdeleri hiç kapatmadığı için komşularının rahatsız olduğu haberlerinin çıktığını söyleyen güzel oyuncu, konuyla ilgili şöyle dedi: “Röntgenci, ayıp değil mi? Sana ne! Velev ki geziyorum, içeri bakanda değil mi sorun? Ki öyle bir hobim yok. Nüdist bir durumum yok” ifadelerini kullandı.

“GÖĞÜSLERİM ESTETİK!”

Program sunucusu İbrahim Selim'in “Kendini ne kadar güzel buluyorsun?” sorusuna “10 üzerinden 8 derim” yanıtını veren Tüzünataç, “Hiç estetiğin var mı?” diye sorulunca da göğüslerini göstererek “İki tane var. Bana kadar. Karınca kararınca” dedi.

Çekimlerde markanın 2020 koleksiyonundan parçalar giyen ünlü oyuncu 70'lerin mimarisi ve 80’lerin detaylarıyla tasarlanmış kıyafetler giydi. 70'lerin özgür, asi ve zarif tarzı ile 80'lerin gösterişli, cesur, güçlü ve popüler stilinin klavuz olduğu Mybestfriends Sonbahar-Kış koleksiyonu maskülen ve kendine güvenen siluetler ön plana çıkartarak sürpriz kesimlerle zamansız şıklığı vurguluyor. Bayrağı taşıyan öncü kadınlardan ve minimalist mimariden ilham alınarak “daha az, daha çoktur” sloganıyla bütünleştirilerek tasarlandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güçlü, kadınlar, için, kamera, karşısına, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı