Haber Detayı
29 Mart 2020 - Pazar 13:07
 
Erkan Petekkaya'dan tepki çeken Coronavirus paylaşımı
Atv'de yayınlanan ve çekimlerine ara verilmeyen Gel Dese Aşk dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, sözleri kendisine ait olan 'Oy korona' adlı şarkısını set arkadaşlarıyla birlikte seslendirdi.
OYUNCULAR Haberi
Erkan Petekkaya'dan tepki çeken Coronavirus paylaşımı

Oyuncu Erkan Petekkaya, "Biz de tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları ve güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin başındayız" ifadelerini kullandı. Paylaşımın ardından Petekkaya'ya ve ara verilmeyen dizi setine eleştiriler geldi.

Oyuncu Erkan Petekkaya, sosyal medya üzerinden korona virüsü için bestelediği bir şarkıyı paylaştı.

atv’de yayınlanan ‘Gel Dese Aşk’ dizisinde rol alan Erkan Petekkaya, şarkıyı dizi setindeki çalışanlarla birlikte seslendirdi.

Petekkaya, set çalışanlarıyla çekip paylaştığı şarkının söz ve müziğinin de kendisine ait olduğunun notunu düştü.

Petekkaya’nın paylaşımına “set çalışanlarının sağlığını tehlikeye attığı” nedeniyle tepkiler de geldi.

 

Tüm dünyada hayatı durduran ve binlerce can kaybı yaşatan korona salgını için tüm yetkililer çağrısı yapıp nin önemini vurgularken çalışmaya ara vermeyen bir dizi setinden paylaşılan video… https://www.instagram.com/p/B-SdCxigQNW/?igshid=1igp4qzv466qk …

 

 

Oyuncular Sendikası, “#Sorumsuzluğu kınıyoruz, utanıyoruz, setleri durdurun” paylaşımını yaparken Sinema TV Sendikası ise “Tüm dünyada hayatı durduran ve binlerce can kaybı yaşatan korona salgını için tüm yetkililer #evdekal çağrısı yapıp sosyal mesafenin önemini vurgularken çalışmaya ara vermeyen bir dizi setinden paylaşılan video…” mesajıyla videoyu ve devam eden dizi setini eleştirdi.

 

Petekkaya ise “Biz de tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin başındayız,” ifadelerini kullandığı ve “#evdekaltürkiye” etkiketiyle yaptığı paylaşımında şu sözlere yer verdi:

"oy korona korona”, söz müzik e.p., seslendirenler e.p. ve arkadaşları. Biz de tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin başındayız. Bizim de işimiz sizleri eğlendirmek #evdekaltürkiye. Bu zor günlerde bir tebessüm ettiyseniz ne mutlu bize. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar, şükür biz onuncu köydeyiz. Yaşasın soytarılar. Sevgiler selamlar.”

Şarkının sözleri ise şöyle:

Oy korona oy korona nerden geldin başıma / Hayatımdam çıktırgit / Hayatımdan defol git / Ayşe Teyze, Mehmet Abi, Halil Abi, Hale, Jale, Tuğba otur oturduğun yerde / Hale, Jale, Tuğba tüm mahalle lütfen otur evinde / Evden çıkma Türkiye, evinde otur Türkiye  / Lütfen çıkma Türkiye, lütfen otur Türkiye…

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkan, Petekkaya'dan, tepki, çeken, Coronavirus, paylaşımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı