Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 16:08
 
Bir Daha Magazin Programı Yapmayacağım
ARŞİV Haberi
Bir Daha Magazin Programı Yapmayacağım

Nihat Doğan Sanatçılardan Özür Diledi: Bir Daha Magazin Programı Yapmayacağım Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak, "Bir daha magazin programı yapmayacağım." ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Topraktan geldik, toprağa gideceği, mesele çamurlaşmamak! Empati yapmak, kendini sorgulamak, hatalarınla yüzleşmek insanlaşmıştır, hatada yanlışta, ısrar ise şeytani bir fıtrattır. Bir daha asla magazin programı yapmayacağım." dedi.

"TÜM SANATÇILARDAN HELALLİK İSTİYORUM"

Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle videosunu paylaşan Nihat Doğan, "Dünya tahta bir beşikle gelip, tahta bir baston ile gelip gideceğimiz bir yerdir. Topraktan geldik, toprağa gideceği, mesele çamurlaşmamak! Empati yapmak, kendini sorgulamak, hatalarınla yüzleşmek insanlaşmıştır, hatada yanlışta, ısrar ise şeytani bir fıtrattır. Bir daha asla magazin programı yapmayacağım bu yüzden de, Üzdüğüm kırdığım hakkına girdiğim vebalini ve ahını aldığım başta @gulben123 Olmak üzre tüm sanatçı arkadaşlarımdan helallik istiyorum. Ha bu arada bn programı bırakırken koltuğuma göz diken insanların bana adamlık dersi vermesi hükümsüzdür. Kimseyle kavga etmek gibi bir derdim de yok. Rabbim hepimizin yolunu açık etsin hepimize bol kazançlar versin inşaAllah." dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Bir, Daha, Magazin, Programı, Yapmayacağım,
-
Yorumlar
Haber Yazılımı