Astroloji

 

 

 
Akrep (23.09.2021)
Yakın çevrenize karşı duygusal davranışlarınız olabilir. Mesafe koymayı abarttığınızı düşünerek samimiyeti artırmaya çalışacaksınız. Hatalarınızı telafi etmek isterken iyi niyetinizin görünür olması, bugünü kurtaracak bir detay olabilir.
 
Aslan (23.09.2021)
Çalışma ortamınızda şans sizden yana. Sezgilerinize güvenerek hareket ettiğiniz konularda hedeflediğiniz başarıya ulaşıyorsunuz. Yeniden söz sahibi olmak, fikirlerinizi hayata geçirmenizi kolaylaşacaktır.
 
Balık (23.09.2021)
Toplum içinde kendinizi ön plana çıkarmak için bazı davranışlarınızda abartıya kaçabilirsiniz. Sizi sevmeleri için doğal olmanız yeterli olacaktır. Olmadığınız biri gibi davranmak olumsuz sonuçlar doğurabilir.
 
Başak (23.09.2021)
Sosyal ilişkilerinize duygusal ve mantıksal yaklaşmak arasında kalıyorsunuz. Doğru kararı vermek için gerçeklere odaklanmalısınız. Göz ardı edilen konuların canınızı sıkması veya işlerinizi aksatması ihtimalini atlamayın.
 
Boğa (23.09.2021)
Ruhunuzu kendi elinizle baskı altına alıyorsunuz. Kısa süreli yaşadığınız endişeleriniz duygusallığınızı tetiklerken, ilahi plana olan güveniniz sayesinde sakinleşebilirsiniz. Ne yaşadığınızın farkında olmak, günü ve diğer günleri kurtarmanızı sağlayacaktır.
 
İkizler (23.09.2021)
Bilinçaltı konularına yöneliyorsunuz. Merak ettiğiniz o kült konular hakkında derin araştırmalar yapabilirsiniz. Hayatı daha anlamlı ve işlevsel hale getirmek gibi yeni hedeflere sahipsiniz.
 
Koç (23.09.2021)
Hayalini kurduğunuz gelecek için yeni bir amaç edinmeniz gerektiğinin farkına varıyorsunuz. Uzun vadede hedefleriniz olsa da kısa zaman içerisinde kendinizi motive edecek bir odak noktası belirliyorsunuz. Girişkenliğinizi daha emin ve faydalı şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz.
 
Kova (23.09.2021)
Geçmişin verdiği duygusal yaralarınızı sarmak isteyenler olacaktır. Manevi desteği ile yanınızda olan kişilere hak ettiği değeri sizin de göstermeniz gerekiyor. Bugün gündeminiz vefayı paylaşmak üzerine kuruluyor.
 
Oğlak (23.09.2021)
İkili ilişkilerinizde duygularınızı ifade edemediğiniz için stres yaşayabilirsiniz. Kendinize ve partnerinize karşı daha sakin ve iyi niyetli olmaya çalışmalısınız. Geri adım atmayın.
 
Terazi (23.09.2021)
Aile sıcaklığa ihtiyaç duyuyorsunuz. Duygusal bir döngü yaşarken birlik içerisinde yaşamanın ve şefkat eksikliğinin baskısını hissettiğiniz bir gündesiniz. Kendinize ve ailenize bir iyilik yapın, bir araya geleceğiniz bir program hazırlayın.
 
Yay (23.09.2021)
Maddi olarak belirlediğiniz hedeflere yaklaştıkça duygusal değişimleriniz olabilir. Heyecanınızı kontrol etmeye çalışın. Şu aşamada kontrolü yitirmeniz, yarını riske atabilir.
 
Yengeç (23.09.2021)
Ekibinizle birlikte yürüttüğünüz projelerde sona yaklaştınız. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. İşlerin yoluna girmesi motivasyonunuzu arttırıyor.

 

 

 

Haber Yazılımı