Astroloji

 

 

 
Akrep (08.08.2020)
Özverili ya da fedakâr olmanız gereken konular ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Başkalarına yardım etmeniz ve menfaatleri arka planda tutmanız doğru olacaktır. İlişkilerinizde eşit olmadığınızı düşündüğünüz bazı konular üzerine yeni dengeler oluşturmak isteyebilirsiniz. Yeniliklere karşı cesaretle ilerleyebilirsiniz. Karşı tarafında düşüncelerini önemseyerek hareket etmelisiniz.
 
Aslan (08.08.2020)
Kariyeriniz için sağlam bir temel hazırlayabilirsiniz. Güvenlik duygunuzu geliştirin. Organize olun ve yaşamanızda bir istikrar yaratın.  İlişkilerde özgürleşmek isterken yeterli duygusal donanıma sahip olmayabilirsiniz. Kendinizi değiştirmek için şartları çok zorlamayın. İsteklerinizin kölesi olmak yerine onların efendisi olun. Onların sizi değiştirmesine izin vermeyin.
 
Balık (08.08.2020)
Hedeflerinize ilerlerken alacağınız yeni kararlar size yeni bir yön kazandırmada yardımcı olacaktır.  Gizli kalmış bazı olayları öğrenmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde iletişim eksikliğinden kaynaklanan bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Karşı tarafı iyi dinleyin. Kendinizi ifade edemediğiniz sürece sonuca varamazsınız. Yeni isteklerinizi hayata geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız.
 
Başak (08.08.2020)
İstediklerinizin temelini atmaya başlamanız gerekir. Bu, okula başlamak, yeni bir işe başlamak, yeni bir kariyer yapmak, yeni bir ilişki kurmak gibi bir şey olabilir. Çevrenizdeki insanlar sizleri geçmişteki hatalarınızla yargılayabilir ve siz bu duruma biraz takılabilirsiniz. Motivasyonunuzu düşürmeyin, herkes herkesi anlamayabilir. Zamanla her şey açıklığa kavuşur.
 
Boğa (08.08.2020)
Mülakatlar ve iş görüşmelerindeki sonuçlarınız sabah saatlerinde sizi heyecanlandırabilir. Kendinize inanmanız ve artık değişimi kucaklama zamanı geldi. Kaybettiklerinize odaklanarak yeni kazançlar sağlayamazsınız. Bu yüzden kariyerinizle ilgili daha cesur ve yenilikçi bir tavır içinde olmanızı önerebiliriz. Taşınma ya da ev içinde bazı değişimler gibi konular sizi meşgul edebilir.
 
İkizler (08.08.2020)
Parasal kazanımlarınız veya maddi projeler gibi konularda önemli bazı gelişmeler yakalayabilirsiniz. Yenilikler içinde olmak sizi heyecanlandıracaktır. Önemli iş projeleri gündeme gelebilir ve yeni başlangıçlara adımlar atabilirsiniz. Yurt dışı veya ticari projelerinizle ilgili konularınız var ise onları bugün mutlaka takip etmelisiniz.
 
Koç (08.08.2020)
Bugün verilen sözlerin ve vaatlerin gerçeklik değeri fazlasıyla güçlü olabilir. Anlaşmalar ya da sözleşmeleri yapmak adına harika etkiler söz konusu. Aşk ve duygusal yaşamda yaralarınızı şifalandırabilme şansına ulaşabilirsiniz. Karşılıklı anlayış bugün ilişkilerinize farklı bir yön verebilir. Ailenize ya da yuvanıza olan sevginizi ve ilginizi bugün daha fazla gösterin.
 
Kova (08.08.2020)
Maddi konularda zorlanmanıza neden olacak harcamalar içerisine girmemelisiniz. İhtiyacınız olanla, sizin için lüks olan şeyler arasında ayrımları iyi yapmalısınız. Ona göre harcamalarınızı şekillendirmelisiniz. Sevdiklerinizle paylaşım içinde olmak ya da ortak bir payda üzerinde birleşmek bugün güzel sonuçlara vesile olabilir. Toplumsal ve yardımsever yönünüz oldukça baskın olabilir.
 
Oğlak (08.08.2020)
Beklentilerinizin dışında gerçekleşen olaylara karşı aşırı kontrolcü davranmak isteyebilirsiniz. Bu durum sizlerin çevrenizle kurduğunuz iletişimi fazlasıyla zorlayabilirsiniz. Mükemmel haberler alabileceğiniz güzel bir gün. Yakın çevre dostluklarınız ve seyahatleriniz ile ilgili konularda oldukça sevindirici gelişmeler söz konusu olabilir. Yaşamın tadını doyasıya çıkarın.
 
Terazi (08.08.2020)
İletişimlerimizde dikkatli olmamız gerekmektedir. Bazı fikir ayrılıkları tartışma şekline dönmemelidir. Düşünülmeden alınmış kararlar vermeyin. Beklenmedik sorumluluklar size kendinizi bugün yorgun hissettirebilir ama bu duruma karşı yine siz, başlatıcı enerjiniz ve sonuç odaklı tavrınızla çözüme kavuşturacaksınız.
 
Yay (08.08.2020)
Aşk hayatınızda gizli kalmış bazı değerler ya da henüz kimseye açıklamak istemediğiniz konularda sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize yeni bir kariyer planı çizebilirsiniz. Sabrınızı sınayan olaylardan başarıyla çıktığınızı düşünüyoruz. Bu yüzden artık ödül zamanı diyebiliriz. Kendinize ödül verin ve yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yapın.
 
Yengeç (08.08.2020)
Kişisel imajınız ve insanlara göründüğünüz tüm yönlerinizin daha yumuşak ve çekici bir hale gelmesi mümkün. İlişkilerinizde yeniliğin dayanılmaz cazibesi sizinle olacak. Yakın çevrenizin hayatında sürprizli bir konu gündemde olabilir. Olaylar ve durumlar sizi daha farklı tercihler yapmaya sürükleyebilir. Bunlara üzülmek yerine bunlardan ders çıkararak yolunuza devam etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı